گوگل ادز چگونه کار می کند؟

در ادامه با هزینه گوگل ادوردز نیز آشنا خواهید شد. کلمات کلیدی کمپین های تبلیغاتی کلیکی باید کلماتی هدفمند و مرتبط با سرچ های مشتریان نهایی شما باشند تا بتوانید از هزینه ارزی که در تبلیغات گوگل ادز میکنید نهایت درآمد را برای کسب و کار خود به همراه داشته باشید. تبلیغات گوگل ادز بهترین و جامعترین روش بازاریابی آنلاین و دیجیتال در حال حاضر که به صورت کاملا هدفمند و برنامه ریزی شده می توان حد اکثر جذب مشتری را داشت و با هزینه اندک. به طور مستقیم خیر؛ اما نمیشه ادعا کرد که کاملا بی تاثیره؛ چون به صورت غیر مستقیم تاثیرات مثبتی رو در روند سئو ایجاد میکنه. هستند، فروش شما در لحظه بیشتر می شود و نتایج کاملا قابل اندازه گیری هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ادوردز 20 تماس بگیرید.

سایت گوگل ادز

گوگل ادز (به انگلیسی: Google Ads) ( نام قدیمی آن : گوگل ادوردز ) سرویس تبلیغاتی شرکت گوگل است که امکان ایجاد کمپینهای متنوعی را در اختیار کاربران قرار میدهد. در ابتدای کسب و کار خود هم می توانید از آن استفاده کنید. میتوانید به راحتی تبلیغات را به حسابهای بلاگر و یوتیوب خود اضافه کنید، اگرچه برای کسب درآمد از گوگل ادسنس در یوتیوب باید حداقل 1000 مشترک داشته باشید و 4000 ساعت دیده شده باشید. برتینا تنها پارتنر رسمی گوگل در ایران است که میتوانید با اطمینان خاطر پلنهای گوگل ادز را از وبسایت برتینا خریداری کنید. حالا که با نحوه تبلیغات در گوگل آشنا شدید بهتر است به برخی از سوالات شما در این زمینه پاسخ دهیم. آیا این صفحه مشکل کاربر شما را حل می کند یا به سوال او پاسخ می دهد؟

تبلیغات در گوگل چیست؟ تبلیغات در گوگل ادز چیست ؟ سوالی که ذهن افراد زیادی رو در این حوزه به خودش مشغول کرده اینه که تفاوت سئو و گوگل ادوردز چیست و یا اینکه کدوم یکی بر دیگری ارجحیت دارن؟ به همین شکل، زمانی که در حساب گوگل ادوردز خود نرخ کلیک کلمات کلیدی خاصی را بررسی کنید، متوجه خواهید شد که کدام اصطلاحات و عبارات کلیدی از نظر جستجو و متن تبلیغ بهترین عملکرد را دارند. بسیاری از این سایتها حتی در عبارات با رقابت بسیار بالا مانند فروش بلیط هواپیما، در خود تبلیغات Google Adwords در حال رقابت با یکدیگرند! متخصصین ما در مجموعه فامین با آشنایی بر انواع استراتژی های مختلف گوگل ادوردز و همچنین بهینه سازی مداوم کمپین تبلیغات گوگل یک تبلیغات هدفمند و کم هزینه را برای شما به ارمغان می آورند.

نکته مهم در انتخاب کلیدواژه این است که انتخاب باید به گونهای با نیاز مخاطبان تطابق داشته باشد، تا پس از جستجو تبلیغات شما در معرض دید آنها قرار گیرد، بنابراین اگر انتخاب نادرستی در خصوص استفاده از کلیدواژه ها داشته باشید، کارآمدی تبلیغات شما با بازخورد مثبتی همراه نمیشود. با آیپی ایران نیز نمایش داده نمیشود. با این اوصاف، با کسب سهم عمده بازار نرم افزارهای کامپیوتر توسط دستگاه های موبایل، ساخت اپلیکیشن می تواند به شرکت شما کمک کند تا موفقیت جدیدی دست یابد. اگر دانش و تخصص گوگل ادوردز را دارید می توانید از اکانت اختصاصی گوگل ادز ساخته شده توسط مجموعه فامین ادز استفاده کرده و سپس خود، اقدام به ساخت کمپین گوگل ادز و مدیریت آن کنید. بعضی مواقع افراد با انجام کارهایی که از آن اطلاع ندارند توسط گوگل ادز بن یا مسدود میشوند. با تنظیم کردن گزینه های CTA در کنار تبلیغات، توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب می کنید.

این به این معنی است که داده های تبلیغات گوگل هیچ تأثیری بر نتایج ارگانیک ندارد. در مورد سئو هیچ تضمینی برای رتبه بندی در نتایج طبیعی موتورهای جستجو وجود ندارد. یا همان Search Engine Optimization به معنای تمام تلاشهای ما برای بهبود سایت خود از نظر موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ است. و کدام یک سایت شما را به صفحه اول موتورهای جستجو میبرد؟ همچنین بسیاری از سایت های تازه تاسیس وجود دارند ، با اینکه خدمات و محصولات خوبی ارئه می کنند، بازدید بالایی ندارند. سرویس ادز به مشتریان این امکان را میدهد که علاوه بر آن که سایتهایشان بر حسب رتبهای که الگوریتمهای گوگل به آنها اختصاص دادهاست در نتایج جستجو نمایش داده میشود، بتوانند سایتهایشان را در همان صفحه اول نتایج جستجوی گوگل برای کاربرانی که جستجوهایی مرتبط با کسب و کار و وبسایت آنها میکنند به صورت تبلیغات کوتاه در فرمت های مختلف به نمایش بگذارند.

در روش گوگل ادز گوگل جهت نمایش دادن تبلیغ از حساب کسی که تبلیغ داده است مبلغی کم نمیکند و فقط موقعی مبلغ کلیک را کم میکند که کاربر روی تبلیغ کلیک کرده و به سایت منتهی شود. نمره کیفیت به میزان بهینه سازی آگهی ، صفحه کیفیت کیفیت ، میزان کلیک مورد انتظار شما و ارتباط آگهی شما با جستجوگران اشاره دارد. با گذشت زمان، google ads به شما در آنالیز و بهبود تبلیغات جهت رسیدن به مخاطبان هدف کمک می کند و همچنین باعث رسیدن به هدف کمپین تبلیغاتی شما می شود. در گذشته این پلتفرم که به گوگل ادوردز (Google Adwords) معروف بود، فقط امکان نمایش تبلیغات در بخش نتایج جستجو (SERP) را داشت اما با افزوده شدن امکان تبلیغات به صورت بنری و نمایشی، نام این پلتفرم به کلی تغییر کرد و به Google Ads تغییر نام داد.

ثبت نام در گوگل ادز

” در مورد این هزینه ها ، نحوه کار در مناقصه و میانگین هزینه هر کلیک برای تبلیغ کنندگان اطلاعات بیشتری کسب کنید. به صورت کلی سایت هایی که در لینک اول نتایج جستجو گوگل قرار می گیرند به صورت میانگین ۳۲ درصد شانس بیشتری برای کلیک خوردن دارند. هرچه نرخ کلیک بیشتر باشد، ارتباط کلمات کلیدی با نسخه تبلیغاتی بیشتر می شود، که می تواند به طور مؤثر نمره کیفیت کلمات کلیدی را بهبود بخشد و میانگین هزینه هر کلیک را کاهش دهد. در سئو شما باید بر روی انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای مطالب و صفحات سایت خود تمرکز کنید و با اینکار، موتورهای جستجو وبسایت شما را شناسایی کرده و براساس پارامترها و الگوریتمهای از پیش تعیین شده آن را رتبه بندی میکنند. Google Ads یک سرویس تبلیغاتی است که توسط گوگل ایجاد شدهاست و به افراد اجازه میدهد تا کسبوکار خود را بر روی نتایج جستوجوی گوگل و شبکه آن تبلیغ کنند.

خدمات تبلیغات در صفحه اول گوگل ادوردز ، سئو و بهینه سازی ، محتوا سازی ،پشتیبانی وب سایت و دیتا اینتری ،پنل پیامک ، تبلیغات در پلی استور ،تبلیغات در شبکه های اجتماعی ، خدمات سرور ، هاستینگ و دامنه از جمله خدمات مجموعه ادوردز 20 به مشتریان محترم می باشد. کسی که قصد تبلیغ در لیست نتایج جستجوی گوگل را دارد ، یک لیست از کلمات کلیدی مرتبط با حوزه فعالیت وب سایت خودش تهیه می کند. وبسایت «The Swim Revolution» میدانست که باید کلمه کلیدی را در عناوین خود قرار دهد، بنابراین ما بلافاصله متوجه میشویم که این آگهی با آنچه که ما به دنبال آن هستیم مطابقت دارد. هتل و هزینه تأمین آن هتل دویست دلار است.

تبلیغات گوگل ادز چیست

به بیان بهتر گوگل بابت اینکه سایت شما را به نمایش می گذارد، هزینه ای از شما دریافت نمی کند. به عبارت دیگر نمایش تبلیغات در گوگل ادز هیچ هزینهای برای شما ندارد و شما مجبور نیستید بابت افرادی که سایت شما را انتخاب نمیکنند، هزینهای پرداخت کنید. اما برای اینکه هیچ وقت مشمول جریمه های گوگل نشوید، در قرار دادن تبلیغات در این قسمت از صفحه تان، زیاده روی نکنید. اگر یک ROI منفی می بینید، وقت آن است که اشکال را شناسایی کرده و آن را برطرف کنید.روش های مختلفی برای محاسبه ROI وجود دارد، اما معمولترین آنها این است که درآمد را منهای هزینه کالاهای فروخته شده تقسیم بر هزینه کالاهای فروخته شده کنیم. به هر دلیلی که از سیستم تبلیغات گوگل استفاده می کنید، اندازه گیری نرخ بازگشت سرمایه یا ROI مهم است. سیستم قیمت دهی در گوگل ادز به صورت مزایده ای است. چرا قیمت گوگل ادز مشخص نیست؟

در واقع Google Ads به شما کمک میکند تا زمانی که هنوز استراتژی بازاریابی شما به ثمر ننشسته است، برای کسب ترافیک بیشتر و هدایت کاربران به سمت خود از آن استفاده کنید و در واقع مانند اجاره یک بیلبورد تبلیغاتی در بهترین جای شهر است که مانند دستیاری هوشمند توسط گوگل ارائه میشود. گوگل رایجترین موتور جستجو در جهان است که روزانه بیش از 5 بیلیون بار در آن جستجو میشود و طبق گفته خود گوگل، تبلیغ کنندگان بابت هر 1 دلار که در Google Ads هزینه میکنند، 8 دلار درآمد کسب میکنند.

تبلیغات متنی با یک برچسب کوچک “آگهی” در کنار URL سایت مشخص شده اند. نتایج جستجوی پولی، معمولاً در بالا و پایین صفحه نمایش داده میشوند و یک نماد تبلیغاتی کوچک (Ad) در کنار آنها وجود دارد. کارشناسان افراک به صورت 24 ساعته به علاقه مندان به تبلیغات در گوگل مشاوره تخصصی و رایگان میدهند و آنها را برای افزایش بازدهی و بهینه سازی تبلیغات راهنمایی میکنند. تیم حرفه ای دپارتمان افراک که پارتنر رسمی گوگل برای تبلیغات گوگل ادوردز است، به صورت تخصصی به شما کمک کرده تا کسب و کار خود را توسعه دهید. زود بفروش تا آب نشده! ، مدت زمان زیادی طول میکشد تا به صورت ارگانیک به نتایج اول گوگل برسند و مشتری جذب کنند.

ولی این امکان تا زمانی باقیست که شما به گوگل هزینه پرداخت می کنید و اگر هزینه شما تمام شود.، آگهی به صورت اتوماتیک حذف می شود. در این حالت هزینهای که حاضرید بپردازید تا کاربر یک اقدام مشخصی را در صفحه فرود شما انجام دهد، مشخص میکنید و سپس گوگل بر این اساس، به طور اتوماتیک قیمت کلیک روی تبلیغ شما را مشخص میکند. به هر حال ، تازه واردین PPC احتمالاً بیشتر به این فکر می کنند که انتظار می رود برای تبلیغات در گوگل چقدر هزینه باید پرداخت کنند و قیمت تبلیغات گوگل در گوگل چقدر است. تمام هزینه های تبلیغات گوگل در پارس ادوردز به صورت رقابتی قیمت گذاری شدهاند. خیر قیمت درج شده، مبلغ تمام شده پلن ها می باشد و هیچ مبلغ اضافه ای بابت تبلیغات از شما دریافت نخواهد شد.

و کدام یک سایت شما را به صفحه اول موتورهای جستجو میبرد؟

لازم نیست که حتما از بین نمونه های ارائه شده دست به انتخاب بزنید. واضح ترین (و خشم آورترین) پاسخی که می توانیم ارائه دهیم این است: بستگی دارد. متأسفانه ، هیچ پاسخی آسان و یکپارچه برای همه وجود ندارد. همانطور که در بالا ذکر شد (و دقیقاً اینکه چرا ما این راهنما را نوشتیم) ، هیچ پاسخی ساده یا متناسب با این سوال وجود ندارد که هزینه گوگل تبلیغات برای تجارت هزینه تبلیغات در گوگل ادز شما چقدر است. همانطور که میدانید، هزینه تبلیغات بسیار زیاد است اما اینکه هزینه کنید و نتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید و عملا تبلیغ تاثیر زیادی نداشته باشد، با ضرر مالی مواجه خواهید شد. ادوردز 20 با درج تبیلغات هدفمند و بهینه و بهینه سازی صفحه فرود و همچنین با کار بر روی کلمات هدف هزینه نهایی تبلیغات گوگل ادز را کاهش می دهد.در ادامه میتوانید پکیج های زمانی و کلیکی هزینه تبلیغات در گوگل مجوعه ادوردز 20 رو مشاهده و برسی کنید و پکیج مورد نظر را نتخاب و سفارش دهید.

درامد از گوگل ادز

با اینحال، اگر کلمهای را انتخاب کنید که به وبسایت شما ارتباطی نداشته باشد هزینه زیادی برای شما خواهد داشت. تعرفه گوگل ادز نیز به شکل پرداخت به ازای کلیک (CPC) است؛ یعنی فقط به ازای کلیک هزینه خواهید داد و در غیر اینصورت تبلیغ شما تا زمانی که تمام کلیکها انجام نگیرد، نمایش داده خواهد شد. 1. جذاب باشد؛ یعنی نظر شما را جلب کند و به شما انگیزه بدهد تا روی آن کلیک کنید. در تعاریف این نوع تبلیغات، تبلیغات کلیکی می گویند یعنی تبلیغات دهندگان به ازای کلیک هزینه پرداخت می کنند.

این یکی از مهمترین اندازه گیری ها برای شماست، چون تاثیر واقعی تلاش شما بر شغلتان را نشان می دهد.اگر ROI مثبت مشاهده می کنید، می توانید به تبلیغات خود ادامه دهید. پس تا جایی که ممکن است تلاش کنید در رابطه با محصولات و خدماتی که دارید محتوای با ارزش و شفاف تولید کنید. فهمیدن گوگل ادز و نحوه کار کردن با آن! اگر تا به حال این عبارت را نشنیدهاید و هیچ شناختی از آن ندارید، از شما دعوت میکنیم تا در ادامه این مقاله با رشدانا همراه شوید. گوگل ادز به معنی تبلیغات کلمه ای می باشد که وقتی در گوگل شما کلمه یا عبارتی را جستجو میکنید 10 نتیجه اول گوگل وب سایت هایی هستند که براساس رعایت نکات فنی و اصطلاحا به صورت ارگانیک ربات گوگل انها را نمایش میدهد ولی به کمک گوگل ادز میتوان سفارش نمایش لینک های تبلیغاتی را داد به صورتی که شما تعیین میکنید که در زمانی که به طور مثال کلمه موبایل جستجو شد وب سایت من با این ادرس و با این عنوان در معرض دید کاربر قرارگیرد و بعد در این کار با سایر متقاضیان رقابت میکنید که هر کاربری هزینه بالاتری را پیشنهاد بدهد در لینک اول قرارخواهد گرفت و سایر متقاضیان بعداز آن نمایش داده میشوند.

هزینه تبلیغات در گوگل ادز