پادکست چیست ؟ آیا می‌توان از تولید پادکست پول درآورد؟ نورنگار | mey

پادکست چیست ؟ آیا می‌توان از تولید پادکست پول درآورد؟ نورنگار | mey

چنل‌بی را می‌توانید در همه اپلیکیشن‌های پادگیر و همچنین وب‌سایت این پادکست به آدرس channelbpodcat.com بشنوید. برای اینکه پادکست مورد نظرتان را پیدا کنید پیش از هر چیز باید موضوعات مورد علاقه‌تان را مشخص کنید. این تنوع بالا، انتخاب را سخت می‌کند، معرفی را سخت‌تر!

قسمت ۲۵ || دژ مستحکم نراتزوری، وداع با جانلوکا ویالی

پادکست چنین شد روایت‌هایی‌ست مستند از آدم‌ها و مکان‌ها و وقایع و فرهنگ‌هایی که قصه‌های شنیدنی دارند. موضوعات بسیاری در دنیا هست که دانستنش برای ما جالبه، ولی نه وقت ما اجازه می‌ده که همه‌ش رو خیلی عمیق پیگیری کنیم و نه حتی لزومی داره! من اردشیر طیبی هستم و در «مختصر و مفید» تلاش می‌کنم موضوعاتی از دل تاریخ، سیاست و علم رو به زبانی ساده و قابل هضم و البته در مدت زمانی کوتاه، برای شما توضیح بدم. رادیو پرسش صورت شنیداری بحث‌های صفحه درباره معنای زندگی‌ست که از منظری فلسفی به پرسش‌های وجودی و روزمره می‌پردازد. در هر قسمت از پادکست سکوت بره‌ها، رویا و فرهاد در مورد یکی از تابوهای فرهنگی/اجتماعی بحث و گفتگو می‌کنند.

  • در این پادکست تصویری به صورت هفتگی اخبار و اتفاقات سیاه و نکبتی که در کوچه پس‌کوچه‌های ایران رخ می‌دهد را با هم به اشتراک می‌گذاریم.
  • اگر به موضوعات حقوقی علاقه دارید، بد نیست اپیزود گفت‌وگو با ستاره ایوبی وکیل دادگستری را نیز بشنوید.
  • در این هفته‌نامه به روزترین و مفیدترین مقالات توسعه فردی دنیا رو به زبان فارسی براتون ارسال می‌کنم.
  • قابلیت تنظیم ساعت خواب برای خاموشی خودکار نیز از ویژگی‌های این اپلیکیشن است.

چیروک سراغ داستان‌های کهن و شفاهی ایران در نواحی مختلف می‌رود. متل‌ها و قصه‌های کوتاه اقوام مختلف در این پادکست روایت شده و بعضا، نگاهی نیز به منشا پیدایش‌شان نیز جرعه بر خاک انداختن انداخته می‌شود. اتفاق افتادن رو تعریف می‌کنه که حسابی جذاب و گوش گردنیه. این پادکست درباره اتفاقات تاریخی مختلفه که خیلی خودمونی روایت می‌شه. و اتفاق هایی که تغییرات خیلی بزرگی توی مسیر تکامل انسان به‌وجود آوردن رو روایت می‌کنه.

خودکست یه پادکست خیلی‌ خودمونی هستش که توش هر هفته در مورد موضوعات مختلف بحث می‌کنیم. پادکست پوشه، روایتهای مستند از وقایع پراهمیت. در هر شماره از این پادکست اتفاقات تاریخی ومهمی را براتون بیان می کنیم.

برای دسترسی به پادکست رخ می‌توانید به سایت rokhpodcast.ir یا سایر اپلیکیشن‌های پادگیر مراجعه کنید. روشن آبادی در ناوکست، کتاب انسان خردمند را از نسخه انگلیسی به فارسی ترجمه می‌کند و آن را با روایت خودش به گوش شما می‌رساند. به همین دلیل حتی اگر قبلا نسخه فارسی این کتاب را خوانده‌اید، شنیدن ناوکست برای‌تان خالی از لطف نخواهد بود.

پادکست دارالوکلا