بوم اسکیپ روم اتاق فرار ارومیه ویرا برگ | allescape

بازی شبح بازارچه در شهریورماه ۱۳۹۹ توسط تیم اسکیپ روم دات‌آی‌آر طراحی و اجرا شده است. اسکیپ تایم نیز یکی‌دیگر از مجموعه‌های اتاق فرارهای تهران است که در آن سه اتاق فرار وجود دارد. در این مجموعه فضاهایی برای انجام ۸ اتاق فرار با داستان‌های مختلف وجود دارد.

اتاق فرار چیست؟

از دیگر امکانات این سالن می توان به ویدئوپروژکتور، اتاق VIP، تریبون، پرده متحرک، سیستم نورپردازی موضعی و متحرک، سیستم ضبط صدا و تصویر، ، سیستم… مرکز آموزش باغ کتاب تهران فضایی برای برگزاری کلاس‌های آموزشی و جلسات است. این مرکز دارای کلاس آموزشی، کارگاه کودک، پلاتو و سالن جلسات است. این مرکز در بلوک C باغ کتاب و پشت سالن نمایش شماره‌ی 7 در فضایی آرام و به‌دور از شلوغی‌های باغ کتاب واقع شده و فضایی مناسب برای برگزاری کارگاه‌های یک یا چند روزه یا دوره‌های ترمیک است.

معمولا اتاق فرارهای ترسناک، طرفداران بیشتری دارد و به همین خاطر، فهرستی از این موارد را در این مطلب برای شما آماده کردیم. اگر تا الان اتاق فرار را تجربه نکرده‌اید و می‌خواهید یک روز پرهیجان با دوستانتان داشته باشید، حتما اتاق فرارهای معرفی‌شده در این مطلب را بشناسید و بعد تصمیم بگیرید. اگر 15 الی 18 ساله هستید، می‌توانید با ارایه رضایت نامه مکتوب والدین که با کلیک روی اینجا قابل مشاهده است، این بازی را تجربه کنید. بازی شب سیزدهم در مهرماه 1398 توسط تیم اسکیپ‌روم دات‌آی‌آر طراحی و اجرا شده است.

  • با توجه به نظرات، این بازی را هم می‌توانیم یکی از بهترین اتاق فرارهای ترسناک تهران بدانیم.
  • اسکیپ روم اسکیپ کسل شبیه‌سازی‌شده‌ این خانه قدیمی است که با ورودتان به آن و تماشای خانه از روی ماجراجویی و حس کنجکاوی هیجان زیادی را تجربه می‌کنید.
  • این اتاق فرار یا اسکیپ روم‌ با آن چه شما از این بازی انتظار دارید کاملا متفاوت است.
  • تا بخواین به خودتون بیاین جناب قاتل به شما سم تزریق میکنه و دستو پاهاتونو میبنده و میندازتتون یه گوشه.

شما توی اون یک ساعت باید همه سعیتون رو بکنید تا قاتلو پیدا کنید. روند این سناریو جوری برنامه ریزی شده تا به معنای واقعی از زندگی روزمره خارجتون کنه. محیط این اتاق شبیه به محیطی آلوده از میکروب و مواد شیمیایی طراحی شده است. در برخی از قسمت‌های این اتاق باید با استفاده از هوش، تجربه، سرعت عمل و… تیم خود را هدایت کنید. محیط این اتاق مانند یک هتل طراحی شده که داستان آن بسیار به واقعیت نزدیک باشد.

اتاق فرار سرایت

از همه اینا مهمتر، باید تیم خودتون رو براساس سناریو اتاق فرار بچینین، مثلا اتاق رویا که از نوع اتاق فرار هیجانی هست، نیاز به فعالیت بدنی بالا داره پس باید حداقل دو نفر از اعضای گروه آمادگی بدنی متوسط رو به بالا داشته باشن. حالا اینکه مراحل چی هست و چجوریه رو باید خودتون بیاید اتاق فرار برای نوجوانان و ببینید. خانه کودک باغ کتاب تهران فضایی برای بازی‌، ورزش و تفریح کودکان است که با انواع اسباب‌بازی و وسایل سرگرمی مخصوص کودکان تجهیز شده است. در خانه کودک باغ کتاب مربیان به خردسالان و کودکان کمک می‌کنند تا در قالب بازی‌های فردی و گروهی سرگرم شوند، با سایر کودکان ارتباط برقرار کنند و مفاهیمی مانند مشارکت در اجتماع را بیاموزند.

مجموعه اتاق فرار غرب تهران

بوم اسکیپ روم اتاق فرار ارومیه ویرا برگ | allescape