بهترین روش چاپ کاتالوگ چیست؟ خانه چاپ و گرافیک-دی ال کاتالوگ

این قابلیت در کنار سایر موارد می تواند به اثر بخشی اهداف تبلیغاتی شما در ذهن مخاطب تاثیر فراوانی بگذارد. در برخی از مواقع در طراحی این دسته از کاتالوگ ها به صورت دیجیتالی، از عکس ها و تصاویر دیجیتالی نیز بهره برده می شود تا محصولات را به صورت آنلاین به مشتریان نشان دهند. به علاوه با طراحی های به خصوصی که در فرم های دیجیتال امکان پذیر است، مشتریان با مشاهده آنلاین محصولات می توانند آن ها را سفارش داده و خریداری کنند. این کاتالوگ ها معمولا حاوی اطلاعات ساده ای در مورد چیزهای خاصی هستند که از یک یا دو جمله تشکیل شده اند. آنها حاوی اطلاعاتی هستند که به مشتری کمک می کند محصولات یا خدماتی را به آسانی خرید کنند. کاتالوگ ها می توانند دانش مختصری در مورد محصول خاصی را به مشتری بدهند تا آن را به خوبی بشناسند و انتخاب خوبی به هنگام خرید داشته باشند.

منظور از صحافی کاتالوگ چیست؟ (چاپ کاتالوگ ارزان تهران)

معمولا کاتالوگ‌هایی که طراحی سخت و زمان بری دارند هزینه طراحی کاتالوگ بیشتری نسبت به بقیه کاتالوگ‌ها دارند پس با توجه به بودجه شما طراحی قالب کاتالوگ انجام خواهد شد. بعد از تعیین هدف تولید کاتالوگ یک طراح لازم است تا بداند با چه جامعه مخاطبی در طرف است و مخاطبان این کاتالوگ چه کسانی هستند. بدیهی است که طراحی قالب کاتالوگ برای معرفی یک محصول صنعتی بسیار متفاوت‌تر از طراحی قالب کاتالوگ برای یک کتاب است. پس در طراحی قالب کاتالوگ جامعه هدف و مخاطب نیز بسیار مهم می‌باشد. عوامل بسیار زیادی می توانند هزینه چاپ کاتالوگ شما را تحت تاثیر قرار دهد.

کاتالوگ هوشمند دیجیتال پارسه

به مجموعه اطلاعات جمع آوری شده از محصولات یا خدمات ارائه شده توسط یک شرکت یا یک موسسه با ریزترین اطلاعات مورد نیاز برای فروشنده کاتالوگ گفته می شود. به زبان ساده کاتالوگ به معرفی شرکت یا سازمان یا کارخانه ای که محصولی یا خدمتی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد، می پردازد. بهترین مجموعه برای چاپ کاتالوگ، گروهی است که از تیم‌های طراحی و چاپ تشکیل شده باشد. چنین مجموعه‌ای می‌تواند کاتالوگ را متناسب با سلیقه و نیاز شما طراحی کند و بهترین محتوا را برای آن تولید کند، بعد از آن هم با استفاده از بهترین متریال و مدرن‌ترین دستگاه‌های موجود در بازار طرح را چاپ کند. نتیجه انجام این فرایند توسط یک مجموعه حرفه‌ای این است که شما در نهایت همان چیزی را تحویل می‌گیرید که در ذهنتان برایش برنامه‌ریزی کرده بودید.

به همین دلیل نحوه طراحی کاتالوگ و تعداد صفحات آن و همچنین چند زبانه بودن آن می‌‎تواند به طور مستقیم بر قیمت نهایی تاثیر‌ بگذارد. هرچه طراحی یک کاتالوگ، حرفه‌ای‌تر باشد امکان تبدیل شدن مشتری بالقوه به مشتری بالفعل بیشتر خواهد شد. همچنین در چاپ کاتالوگ و بروشور هم باید به موارد زیادی اعم از جنس کاغذ، سابقه چاپخانه و قیمت و زمان چاپ هم توجه کرد. به همین خاطر باید در انتخاب آژانس دیجیتال مارکتینگ و شرکت تبلیغاتی که طراحی و چاپ کاتالوگ یا بروشور خود را به آن می‌سپارید دقت زیادی به خرج دهید.

باید متن و تصویر با هم توازن داشت باشند و برای آگاهی بیشتر مخاطبان از آن ها استفاده شود. باید در توضیحات کمترین اقراق باشد و نباید کاتالوگ مشتری را به اشتباه بیندازد. نکته دیگر اینکه عکس های موجود در کاتالوگ باید با متن آن هماهنگی داشته باشد.

راستی یادتان باشد که کاغذ ها کلاً به صورت کیلویی قیمت دهی می شوند. اما فراموش نکنید سایز کاتالوگ ها روی هزینه های چاپ کاتالوگ شما به شدت تاثیر دارد. جنبه های روانی را در نظر بگیرید و مشخص کنید چه ابعادی از کاتالوگ می تواند آن ارتباط را به درستی برقرار کند نه از آن بزرگتر و نه از آن کوچک تر را انتخاب کنید. کاتالوگ های چاپی مثل هر محصولی قیمت تمام شده ای دارند و بسته به نگاه شما و هدفی که از آن دارید قادر هستند به محصولی لاکچری و گران قیمت تبدیل شوند یا محصولی متعادل و کم هزینه.

استفاده از فهرست و شماره گذاری صفحات کمک به دسترسی سریع به آنچه مخاطب نیاز دارد را به سادگی مقدور می کند. از طرف دیگر تمام عناصر طراحی باید در سایز و محل مناسبی از صفحات قرار داشته باشند. صفحه آرایی و ترکیب بندی عناصر صفحات باید نظم خاصی به ظاهر کاتالوگ بدهد و توجه به سایز مناسب فونت ها و عکسها کمک به جذابیت آن خواهد کرد. زندگی و رشد یک برند و محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهد به مشتریان بستگی دارد و مشتریان نیز برای تصمیم گیری به اطلاعات محتاج هستند. هنر طراحی یکی از روش‌های موثر ارائه اطلاعات است که از ابزارهای گوناگونی برای این کار بهره می‌گیرد.

با انتخاب گزینه vertical می توانید 0.5 سانت عدد بدهید(زیرا اطراف هر فرم چاپی می بایست 0.5 سانت حدودا برای برش حدودا در نظر بگیرید) که این گزینه عمودی خط کش را می گذارید. و در آخر باید بگوییم که طراحی کاتالوگ خودتان را به دست افراد متخصص بسپارید تا چشمگیر باشد و مطالب آن به راحتی به خواننده منتقل شود. بهتر است از فونت های جدید و نا آشنا در طراحی کاتالوگ استفاده نشود. ارسال محصولاتی که خط‌مشی Google را نقض می‌کنند ممکن است باعث شود کل کاتالوگ محصول، شامل محصولاتی که ناقض خط‌مشی هم نیستند، حذف شود.

  • دکمه full screen را بزنید تا بتوانید کاتالوگ هوشمند لیدو را به صورت تمام صفحه مشاهده نمایید.
  • به همین خاطر باید در انتخاب آژانس دیجیتال مارکتینگ و شرکت تبلیغاتی که طراحی و چاپ کاتالوگ یا بروشور خود را به آن می‌سپارید دقت زیادی به خرج دهید.
  • سبک یونیفرم که در آن تمام صفحات کاتالوگ از یک قالب یکپارچه تبعیت می‌کنند.
  • درواقع این کتابچه لیستی از توضیحات است که با نظم خاصی نشان داده می شود.

بهترین روش چاپ کاتالوگ چیست؟ خانه چاپ و گرافیک-دی ال کاتالوگ

اما برای نماینده‌های فروششان، کاتالوگ‌های لوکس و مقاومی چاپ می‌کنند تا هنگام فروش بتوانند با ارجاع به آن، خدمات و محصولات را به مشتریان معرفی کنند. در بازار امروز چاپ کاتالوگ حرفه ای و باکیفیت است که توجه مشتریان را به خود جلب می کند. به عنوان مثال کاتالوگ‌های لوکس محصولاتی هستند که عموم افرادی که آن‌ها را می‌گیرند، حداقل یکبار آن‌ها را ورق می‌زنند؛ زیرا همه انسان‌ها ذاتا به طرح‌های لوکس و خلاقانه علاقه دارند. بصورت کلی به مجموعه‌ای از اطلاعات مفید و کاربردی که به منظور ارائه به مشتری در جهت راهنمایی و معرفی محصول توسط شرکت مبدا در قالب یک دفترچه جمع‌آوری شده است کاتالوگ می‌گویند.

در بیشتر محصولات طرز استفاده از نوع محصول را در کاتالوگ یا بروشور مشخص می کنند. کاتالوگ معمولا در سایز های استاندارد A4, دانلود کاتالوگ A5 مورد استفاده قرار می گیرد. پس از بررسی تفاوت بروشور و کاتالوگ دانستیم که هدف بروشور را می‌توان توضیحی از شرکت، ویژگی‌های برجسته محصول یا در مورد یک رویداد دانست و هدف کاتالوگ را توصیف مختصر قیمت‌ و تصاویر تمامی محصولات شرکت تعریف کرد. کاتالوگ و بروشور از بهترین روش‌های تبلیغات هستند که کاربردهای مختلفی دارند و براساس نیاز و اهداف کسب و کار شما باید به درستی انتخاب و طراحی شوند.