آشنایی با قطعات تابلو روان

به عبارتی تلویزیون شهری قابلیت پشتیبانی از طیف رنگی را دارد و به دلیل تکنولوژی بکار رفته در آن توان پخش تصاویر را خواهد داشت. موضوعی که در طراحی نمایشگرهای VHR-R به آن توجه شده و تمامی افراد به لطف قابلیت «زاویه دید گسترده» بدون توجه به موقعیت مکانی خود میتوانند محتواها را در زوایای متفاوت با کیفیتی مشابه تماشا کنند. ویدئو وال میتواند چند سیگنال را گرفته و آنها را همزمان نمایش دهد، حتی اگر فرمتها و رزولوشنهای متفاوت داشته باشند. تابلو روان های سه رنگ و هفت رنگ: در این نوع از تابلوهای روان از سه یا چند رنگ متفاوت که با هم در هماهنگی باشند استفاده می گردد. این سیستم نمایش صنعتی به صورت یکپارچه عمل کرده و ساختار طراحی و تولید آن به شکلی است که به صورت ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته روشن باشد. کارکرد آن 24 ساعته در هر 7 روز هفته است و قابلیت چرخش تصویر هم دارد.

در یک اتاق جلسه شرکت، ویدئو وال مترادف با حرفهای بودن است و مشتریان و شرکای بالقوه را تحت تاثیر قرار میدهد. 5. این رسانه میل و علاقه به خرید در آینده را تا 33% افزایش میدهد . در صورتی که شما هم قصد خرید ویدئو وال و کنترلر آن را دارید، میتوانید از کارشناسان با تجربه و متخصص نمارنتر کمک بگیرید تا محصولی با کیفیت و دقیقا مطابق با نیاز خود خرید کنید. علاوه بر این، در کنار آن طیف بزرگی از ابزار ها و براکت های مختلف مخصوص نصب نیز شامل انواع براکت مدولار، دیواری و …

نمایشگرهای LCD و LED هوشمندانه طراحی شدهاند و نورافشانی از پشت دارند، در نتیجه روشنایی و کنتراست بیشتری نسبت به پروژکتورها دارند. فعالسازی ویدئو والها به قدرت پردازش بیشتری نیاز دارد، ولی این قدرت پردازش اضافی یکی دیگر از مزیتهای این فناوری است. البته پروژکتور را میتوان پنهان کرد که به کار و هزینهی اضافی احتیاج است. البته در برخی از مدلهای ویدیو وال زمان نمایش و پخش تصاویر ۱۸ ساعت در روز است. در مقابل، پروژکتور هنوز در گذشته مانده، و از لامپهایی استفاده میکند که بعد از چند هزار ساعت میسوزند. هر لامپ دیود، حداقل ۵۰ هزار ساعت کار میکند و در انتهای عمر خود کاهش کیفیت بسیار کمی دارد، و این عدد در مانیتورهای صنعتی که تشکیل دهنده ویدئو والها هستند بعضا بیشتر هم هست.

تلویزیون شهری

استفاده از ویدئو وال ها در فرودگاهها، مراکز کنترل ترافیک و حتی مراکز امنیتی پلیس بسیار رایج است. خرابی ماژول ها ممکن است به دلایلی مانند خراب شدن کابل فلات ماژول، معیوب شدن سیم هایی که از منبع تغذیه به سمت ماژول ها می روند و یا خرابی کل ماژول اتفاق بیفتد. از هزینه کل سالانه خانوار روستای ٢٠٧٠٣٤ هزار ریال با سهم ٤٠ درصد مربوط به هزینههای خوراکی و دخانی ٣١٢٠٨٥ هزار ریال با سهم ٦٠ درصد مربوط به هزینههای غیرخوراکی بوده است. در مجموع اگر از پاورهای درجه یک و دارای استاندارد استفاده شود و در زمان منتاژ مقدار مصرف تابلو روان و یا تلویزیون شهری دقیقاً محاسبه شود و بنا به آمپر مصرفی و نیاز تابلو از پاورهای استاندارد استفاده شود.. از دیگر ویژگیهای پنل ویدئووال، جلوگیری از جا ماندگی تصویر یا (Screen Burn-in) است.

از این نوع نمایشگرها می توان در مکان های تفریحی و ورزشی برای نمایش انواع مسابقات ورزشی، فیلم و غیره استفاده کرد تا مشتریان بتوانند علاوه بر تفریح به تماشای فیلم یا برنامه مورد علاقه خود بپردازند. همواره باید توجه داشت که تعمیر یا تعمیرات تلویزیون شهری یک تخصص بالا در الکترونیک و شبکه نیاز دارد. ال ای دی ها همانطور که گفتیم نقش بسیار مهمی در تعمیرات ماژول تابلو روان دارند و در تعمیرات ال ای دی ها باید نهایت دقت را داشته باشیم چرا که نوع اس ام دی آن بسیار ظریف می باشد و هویه کاری باید بسیار حرفه ای انجام گردد. به همین سبب هست، هنگام خرید تلویزیون شهری باید کیفیت تصویر آن اولین ملاک در نظر گرفته شود.

زیرا در افزایش طول عمر جک موثر است.

اگر شما هم به فکر نصب و راهاندازی یک ویدئو وال در مجموعه خودتان گرفتهاید، همین حالا با کارشناسان حرفهای و آموزش دیده ما تماس بگیرید تا شما را با راهحلهای قدرتمند و مدرن میوا، و آنچه امکان پیادهسازی برای شما دارند آشنا کنند. خوشبختانه این ویژگی معمولا در ویدئو والهای مدرن وجود دارد و توجه به آنها را به شدت افزایش میدهد. در یک کلوب ورزشی، ویدئو وال بازی بزرگ را بزرگتر جلوه میدهد. یکی دیگر از کارکردهای تابلو ال ای دی بزرگ اطلاع رسانی و پخش اخبار و رویدادها شامل زمان برگزاری کنسرت ها ، همایش ها ، سمینارها و دیگر موارد می باشد . در کشورهای پیشرفته ، مشتریان روزانه با تعداد زیادی از نمایشگرهای تصویری احاطه میشوند و سیستمهای اطلاع رسانی دیجیتال جایگزین سیستمهای سنتی (پوسترها ، بروشورها و اعلامیههای چاپ شده و …) شدهاند . شهروندان کشورهای پیشرفته روزانه با تعداد بسیاری از صفحههای نمایشگر احاطه شدهاند و این سیستم دیجیتال اطلاع رسانی جایگزین مدل سنتی آن یعنی تراکت، اعلامیه چاپی، بروشور و…

نرم افزارها و سخت افزارهای این سیستم مستقل از نوع نمایشگر بوده و قابلیت نمایش تصاویر بر روی انواع نمایشگرهای دیتا پروژکتوری یا انواع LCD و … سیستم ویدئو وال یک سیستم نمایش یکپارچه با ابعاد وسیع با قابلیت دریافت تعداد زیادی از ورودی های ویدئویی در فرمت های مختلف می باشد. امکان تعریف پنجره های متعدد در سایز و موقعیت های دلخواه را برای نمایش همزمان ورودی های مختلف فراهم می نماید. واسط گرافیکی کاربری نرم افزار امکان تخصیص سریع و آسان ورودی ها و مدیریت منعطف پنجره ها را میسر می سازد. این نرمافزار به صورتی ساخته شده که هر کسی با مهارت پایه میتواند به راحتی آن را مدیریت کند. هر سیگنالی با استفاده از کنترلگر ویدئو وال هم قابل دسترسی است، در نتیجه میتوان آنها را جداگانه دستکاری و مرتب کرد تا برای ارائه کردن آماده شوند. ویدئو والها را میتوان برای پیدا کردن راه در یک ساختمان، چک کردن یک رویداد یا برنامههای سفر، بررسی انبوهی از تصاویر یا محصولات و یا فقط سرگرم شدن مورد استفاده قرار داد.

با فراگیر شدن سیستمهای اطلاع رسانی و تبلیغاتی دیجیتال ، نیاز به نمایشگرهایی که توانایی استفاده در مکانهای عمومی ، تجاری و صنعتی را داشته باشند به سرعت در بین استفاده کنندگان احساس شد . خرد فروشان و کسبوکارهای غیرتجاری: آیا بهعنوان صاحب یک فروشگاه کوچک، بهاضافه کردن مانیتورهای صنعتی به داخل فروشگاه یا پشت ویترینهایتان فکر کردهاید؟ همانطور که گفته شد ویدیو وال از کنار هم قرار گرفتن ماژول های ال ای دی و برد کنترلر، منبع تغذیه، و کابینت یا استراکچر و سازه مگنتی (با توجه به نوع ماژول و محل نصب) تشکیل می شود.

مشخصه بعدی که باید مورد توجه قرار گیرد رنگ ماژول ال ای دی است. اتصالات کابل فلت فقط در ردیف های ماژول صورت می گیرد و هیچ گونه اتصال انتقال داده بین دو ماژول در یک ستون ( دو ردیف کنار هم ) صورت نمی گیرد. یک نمایشگر تکی یا پروژکتور در اتصال و توانایی ثبت داده از چند منبع محدودیت دارد. سرگرمی: کنسرتها، موزهها یا هر مکان دیگری که بخواهند ارائه هنری داشته باشند میتوانند از ویدیو وال ها بهصورت خلاقانه استفاده کنند. هر دو آنها فقط میتوانند به بعضی از دستگاهها متصل شوند و توانایی نمایش دادن بیشتر از یک منبع در آن واحد را ندارند. پاور وظیفه مهمی بر عهده دارد و آن هم تبدیل برق 220 ولت شهری به 5 ولت است. از ویژگی های این تابلو می توان به کیفیت تصویر مناسبتر از P10 ، نور زیادتر از P10 3in1 و افکتهای بسیار زیاد تر از تابلوهای تک رنگ اشاره کرد.

تبلیغات بهترین سرمایه گذاری جهت فروش کالا و خدمات در داخل و خارج کشور می باشد.اهمیت این نکته را تمامی صاحبان مشاغل ، تولید کنندگان و … شرکت عمران تجارت ماداکتو به عنوان بزرگترین تولید کننده تلویزیون شهری با داشتن کادری مجرب و مشاوران به روز و حرفه ای شما را از اول پروژه تا انتهای آن همراهی و همیاری می کنند. اندازه فاصله ال ای دیهای در کنار هم قرار گرفته شده را با دات اعلام کرده و اعداد آن بین ۱ تا ۱۵ است؛ با کاهش اعداد دات و نزدیک شدن آن به عدد یک قیمت ویدیو وال افزایش یافته و کیفیت تصاویر نیز بیشتر میشود. ویدئو والها شاهکار مهندسی و طراحی هستند و هر جایی که قرار بگیرند نگاهها را به خود جذب میکنند.

ویدئو وال ممکن است چیزی به نظر برسد که مدام به مراقبت نیاز دارد، ولی در حقیقت نسبت به پروژکتور به تعمیر و نگهداری کمتری نیاز دارد! ۱ – دارای مجوز رسمی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر مورد نظر باشند. شاید عمده کاربرد تلویزیون های شهری را بتوان استفاده از آن ها برای تبلیغات در سطح شهر دانست. همچنین ابعاد و کیفیت تصویر آن تا حد زیادی در قیمت ویدیو وال موثر است. زیرا در افزایش طول عمر جک موثر است. در مجتمع های پرتردد استفاده از جک درب پارکینگ توصیه می شود چرا که با سیستم هیدرولیک کار می کند و می تواند درب را بدون محدودیت باز و بسته کند. دسته بندی ویدئو والها شامل ویدیو وال ال سی دی، ویدیو وال ال ای دی و سیستم تابش نور از پشت است. این سیستم می تواند در کنار پخش تصاویر زنده، تصاویر ضبط شده مختلف را نیز پخش کند.

روشنایی LED آیندهدارترین توسعه در صنعت روشنایی است. در بین هزینههای خوراکی و دخانی، بیشترین سهم مربوط به هزینه گوشت با سهم ٢١ درصد و در بین هزینههای غیرخوراکی بیشترین سهم با ٤٩ درصد مربوط به هزینه مسکن، سوخت و روشنایی بوده است. همچنین بیشتر نرم افزارها دارای ابزارهایی برای تنظیم ظاهر محتوا، شامل مقیاس و ابعاد، بزرگنمایی، برش تصویر و کنترل کنتراست و روشنایی و … کنترلر ویدئو وال یکی از مهمترین تجهیزات جانبی در ویدیو وال بوده که امکان کنترل محتوای پخش شده در ویدیو وال را فراهم میکند.

موقعیت میز و صندلی های هر اپراتور را تعیین کنید. نزدیکترین و دورترین فاصله مکان نشستن اپراتور ها از دیوار مورد نظر برای نصب باید دقیقا محاسبه گردد. این مشکل در صورتی که پروژکتور به صورت پنهان نصب شده باشد پیچیدهتر میشود زیرا دسترسی به آن همیشه خستهکننده و زمانبر است. این مسئله زمانی که پردازنده در محیطهای پرمخاطره نصب میشود، پررنگتر میشود. یک نمونه از موارد مهم به هنگام به خرید علاوه بر قیمت ویدئو وال فاصله قاب تا نمایشگرهای آن است؛ به عبارتی دیگر فاصله بین نمایشگرها بعد از نصب در کنار یکدیگر سبب میشود تا ویدئو وال قیمتهای متفاوتی داشته باشد. پردازندهها برای ویدئو والهای الایدی که هزینه بالایی دارند بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند و با یک نرمافزار یا رابط کاربری محتوای نمایشی آنها مدیریت میشود.

از آن جایی که ویدئو والها بدون حاشیه ساخته شده و کنار هم قرار میگیرند (برخلاف حاشیه پهن که هنوز در نمایشگرهای تکی وجود دارد) بسیار تمیز و دلپسند به نظر میرسند. این نوع ویدئو والها بیشتر در فضای باز مورد استفاده قرار میگیرد. از این مدل بیشتر برای ساخت تلویزیون هایی با ابعاد بزرگ استفاده می تابلو روان شود. برای نمایش عنوان مغازه و کسب و کار خود استفاده می کردند و در عصر حاضر تقریبا نزدیک به 100% تبلیغات به سمت تبلیغات نوین و با جنس های جدید حرکت کرده اند که علاوه از جذابیت ظاهری و متحرک بودن، می توان از تابلوهای مختلف با طرح های حروف برجسته، مقاومت در برابر عوامل محیطی و جوی، رنگ های مختلف، جنس های مختلف و… این نمایشگرهای نسل جدید دارای امکانات بسیار بیشتری نسبت به مدلهای خانگی است.

قطعات تابلو روان برای همین بهتر است قبل از تصمیمگیری و انتخاب نوع نمایشگرهای مورد استفاده بودجهای که قرار است برای آن هزینه شود مشخص شود. بهترین نقطه از اتاق را برای نصب ویدئو وال انتخاب نمایید. پس از انتخاب دیوار مناسب برای نصب، ارتفاع ویدئو وال را از کف و در نقطه ای که شروع می شود تا قسمت بالایی و انتهایی دیوار را اندازه بگیرید. برای راه اندازی تلویزیون شهری نیاز به یک متخصص دارید تا در مرحله اول راه اندازی را برای شما انجام دهد در صورت سفارش تلویزیون شهری ایندور و اوت دور کارشناسان ما بصورت رایگان راه اندازی را انجام داده و آموزش لازم را به کارشناسان شما خواهند داد. اما باز با این حال وقتی نور خورشید به تصویر نمایش داده شده توسط پروژکتور میتابد، تصویر رنگ پریده و تاریک به نظر میرسد. تابلو روان که به عنوان تابلو LED روان نیز شناخته می شود می تواند متن تبلیغاتی مورد نظر را در قالب های مختلف نشان دهد.